Βριλήσσια
Μανιατογιάννης: Να συμμετάσχουμε όλοι. Μαζί ζούμε. Μαζί δημιουργούμε (βίντεο)
Πλήθος κόσμου στην πλατεία Αναλήψεως
![](https://victory-press.gr/wp-content/uploads/2019/05/ξενος022-780x405.jpg)
“Αγωνιζόμαστε όλοι μαζί για αυτή τη νίκη. Οχι επιστροφή στο παρελθόν και στις νοοτροπίες που χρέωσαν την πόλη” είπε ο Δήμαρχος Ξένος Μανιατογιάννης στην τελευταία του ομιλία πριν οι Βριλλησιώτες αναδείξουν τον νέο Δήμαρχο της πόλης.
https://www.facebook.com/xenosmaniatogiannis/videos/453048332173290/