![](https://victory-press.gr/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_2023-06-12-08-01-58-079_com.google.android.youtube-edit-780x470.jpg)
O Χρήστος Πρίτσας, ισχυρός άνδρας της Κηφισιάς, ήταν εμφανώς συγκινημένος μετά την άνοδο της ομάδας του στη μεγάλη κατηγορία.
Την άνοδό της στα «σαλόνια» πανηγυρίζει από σήμερα (11/6) η Κηφισιά, καθώς το 1-1 που παραχώρησε στην Καλαμάτα την έστρεψε μαθηματικά πρωταθλήτρια του Νοτίου Ομίλου της Super League 2 και της έδωσε το «εισιτήριο» για τη μεγάλη κατηγορία.
Πριν την απονομή ο Χρήστος Πρίτσας, ισχυρός άνδρας του club, πήρε το μικρόφωνο και εμφανώς συγκινημένος απεύθυνε έναν χαιρετισμό προς όλους. «Είμαστε άξια πρωταθλητές, δεν μας χαρίστηκε τίποτα», ανέφερε μεταξύ άλλων.