Γερακας-ΠαλλήνηΑλληλεγγύηΔημοτικάΝέα
Μήνυμα αλληλεγγύης έστειλαν οι νέοι του Δήμου Παλλήνης στην συναυλία της ΑΣΠΑΣ και της ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
![](https://victory-press.gr/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694981364473-780x470.jpg)
Οι νέοι δείχνουν ότι είναι ενεργοί πολίτες ακόμα και όταν διασκεδάζουν.
Ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του δημάρχου Παλλήνης Θανάση Ζούτσο και έδωσαν το παρόν στην συναυλία που διοργάνωσε ο Δήμος της ΑΣΠΑΣ και ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ συμμετέχοντας στην συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης για τους πληγέντες από τις πλημμύρες του Δήμου Παλαμά Καρδίτσας.