ΠολιτισμόςΤέχνεςΔήμοιΗράκλειοΦωτογραφίαΨυχαγωγία
Δωρεάν μαθήματα φωτογραφίας και φέτος από τον Δήμο Ηρακλείου
![](https://victory-press.gr/wp-content/uploads/2020/09/Έκθεση-φωτογραφίας-2018-6-780x405.jpg)
Για 32η συνεχόμενη χρονιά, ο Δήμος Ηρακλείου Αττικής προσφέρει δωρεάν μαθήματα ασπρόμαυρης αναλογικής καλλιτεχνικής φωτογραφίας σε συνεργασία με το Φάος – Φωτογραφία και τον δάσκαλο Γιάννη Γαλάνη. Οι εγγραφές για τη νέα περίοδο ξεκίνησαν και θα διαρκέσουν έως τις 3 Οκτωβρίου, αποκλειστικά μέσω αίτησης με email στα george.kapsalakis@gmail.com, galagiannis8@gmail.com ή gr.politismos@iraklio.gr.
Σε όλους όσους υποβάλλουν αίτηση θα αποσταλεί άμεσα αναλυτικό κείμενο με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες και την οργάνωση των μαθημάτων.