ΒριλήσσιαΚινηματογράφοςΝέαΕιδήσεις
«Βλέπουμε, Συζητάμε, Μαθαίνουμε από και για τον Κινηματογράφο» : επανέρχεται το σεμινάριο του Cine-Δράση
![](https://victory-press.gr/wp-content/uploads/2023/10/cine-drasi-exoteriki-photo-750x470.jpg)
Την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου στις 20.30 στο στέκι της ΔΡΑΣΗΣ (Πάρνηθος 21) θα γίνει η προετοιμαστική συνάντηση του σεμιναρίου «Βλέπουμε, Συζητάμε, Μαθαίνουμε από & για τον Κινηματογράφο» που διοργανώνει η Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων Cine – Δράση. Πρόκειται για τον 9ο κύκλο που έχει σαν θέμα του την κωμωδία.
«To Cine – Δράση καλεί όσους ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στη συνάντηση για να συζητήσουμε και να αποφασίσουμε όλοι μαζί οργανωτικά ζητήματα όπως η ημέρα και η ώρα συνάντησης, το κόστος συμμετοχής και άλλα» αναφέρουν οι διοργανωτές σε σχετική ανακοίνωση.